Ноутбуки Apple MacBook є преміальної технікою з відповідною високою ціною. Розробники Apple зробили MacBook не тільки дуже продуктивним він ще має дуже стильним дизайн і якісний екран Retina. Тому поява дефектів на корпусі, а тим більше на екрані MacBook не потішить жодного користувача.

При активному використанні MacBook на екрані з'являються сліди від клавіатури, які неможливо видалити. При закритті MacBook кнопки не торкаються екрану, дотик відбувається тільки якщо натиснути на MacBook, таке відбувається якщо носити MacBook в рюкзаку або сумці, навіть якщо є спеціальна кишеня для ноутбка.

 

 

 

 

Так само не так давно компанія Apple визнала наявність браку MacBook - з часом стирається антиблікове покриття екрану, при цьому не просто псується зовнішній вигляд MacBook це ще й починає заважати роботі. Антиблікове покриття страждає не тільки від зіткнення з клавіатурою, протираючи пил і витираючи різні цятки, що з'явилися на екрані в процесі користування, його так само можна пошкодити.

 

 

 

 

Однією з рекомендацій компанії Apple є поклейка захисної плівки на екран, на відміну від захисного скла плівка набагато тонше, що не завадить MacBook нормально закриватися не натискаючи екраном із захисним склом на клавіші.

Захисна плівка не тільки захистить екран від подряпин і стирання покриття антивідблиску, але може приховати вже наявні ушкодження. Рекомендуємо використовувати глянсову плівку - вона менш помітна на екрані і не впливає на передачу кольору екрана, матова плівка на екрані Retina дасть «зернистість», що зробить зображення трохи гірше і працювати, особливо з текстами, стане некомфортно.

У нашому магазині ви можете не тільки придбати плівку, наші фахівці можуть наклеїти її на ваш MacBook всього за кілька хвилин.

При замовленні захисної плівки для MacBook з доставкою по Україні, ми надаємо все необхідне для самостійної поклейки.

Замовити захисну плівку для екрану MacBook можна тут.