Мабуть кожен власник iPhone стикався з такою проблемою - при настанні холодів iPhone починає швидко розряджатися або ж просто вимикається. Чому ж так відбувається?

Виною всьому літійіонні акумулятори. На морозі іони батарей втрачають свої властивості, в результаті внутрішній опір підвищується, а ємність втрачається.

Ця проблема не нова, з цього приводу Apple навіть випустили свої рекомендації де вказано що стабільність роботи смартфонів і планшетів Apple безпосередньо залежить від температури повітря. При мінусовій температурі повітря акумулятор може досить швидко розрядитися, в гіршому випадку пристрій навіть може вимкнутися. Однак як тільки температура пристрою знову стане нормальною ємність акумулятора повернеться на колишній рівень, а можливі проблеми з функціонуванням зникають.

Оптимальною температурою використання iPhone, iPad і Apple Whatch є температура від 0 до 35 ° C. Ідеальна температура експлуатації в межах від 16 до 22 ° C

Щоб уникнути негативного впливу низьких температур рекомендуємо не користуватися пристроєм тривалий час на холоді, носити пристрій у внутрішній кишені одягу, а також використовувати чохли адже навіть найпростіший чохол допомагає пристрою зберігати температуру.

Якщо все ж таки iPhone вимкнувся під час використання на холоді не рекомендуємо відразу ставити його на зарядку, краще дати йому полежати і нагрітися пару годин в теплому приміщенні.

Важливо! Не повинно бути швидких перепадів температур, не можна відігрівати пристрій на обігрівачі - може утворитися конденсат і пошкодити iPhone.